Archiv 2017: YTONG služby zdarma = moja výhra

pridal/a Gabriel , okres Sabinov

Archiv 2017: YTONG služby zdarma = moja výhra

pridal/a Gabriel , okres Sabinov
Tato stavba má celkem:
37 hlasov
Hlasování bylo ukončeno před 6 rokov 5 mesiacov
Novostavba
Kombinované
135 m2
Začiatok výstavby:
júl 2014
Koniec výstavby
apríl 2016

Prečo práve táto stavba?

S manželkou sme hľadali starší dom na rekonštrukciu ,lenže vždy sme našli niečo čo nás od kúpy odradilo. Tak sme sa spoločne zhodli že už nebudeme pozerať na staršie domy ale postavíme si náš krásny domček z jednoduchého YTONGu "sami" . Po dlhom hľadaní sa nám podarilo kúpiť pekný pozemok v novej a tichej lokalite. Začali sme stavať svojpomocne no čakali sme nový prírastok do rodiny a časovo sme nestíhali, takže sme si najali murárov k výstavbe základov a hrubej stavby. No keď nevedeli položiť prvý rad tak sme využili pomoc YTONG majstra zo založením rohov a vtedy sme prišli na to že nieje murár ako murár. Doska bola celá krivá. Ytong majster mi odpuručil vymeniť firmu a nahradiť ju firmou ktorá bola vyškolená YTONGom. S profi náradím zvládli hrubú stavbu aj s nosnými priečkami za 2,5 dňa .Neviem ako by to dopadlo nebiť rýchlej a profesionálnej pomoci YTONG majstra. Od vtedy sme kládli dôraz na odporúčania majstrov . Celý domček sme stihli spraviť v relatívne krátkom čase , no náš synček prišiel predsa len skôr :-)

Na stavbe sme používali len kvalitné materiály a výsledok už vidíte aj vy . Certifikát bol pre nás prekvapením a ešte krajšie sú naše mesačne náklady :-).

PS: keďže služby YTONG sú zdarma vrelo ich odporúčam každému , možno aj Vám pomôžu ušetriť kopec času a peňazí , taktiež prepočet materiálu od obchodného zástupcu bol presný - bez zbytočných kusov naviac

 

 

Komentáre