Archiv 2017: Keď sa stavia sen!

pridal/a Lenka, okres Senica

Archiv 2017: Keď sa stavia sen!

pridal/a Lenka, okres Senica
Tato stavba má celkem:
5 hlasov
Hlasování bylo ukončeno před 6 rokov 4 mesiace
Novostavba
Svojpomocne
300 m2
Začiatok výstavby:
júl 2015
Koniec výstavby
august 2017

Prečo práve táto stavba?

Príbeh nášho domova začal už dávno, niekedy pred 8 rokmi. Dlho sme o ňom len hovorili a plánovali. Až prišiel ten deň D a prvý výkop zač.07/2015. Snívali sme o ňom dvaja, sťahovať sa budeme štyria. Naše dve krásne deti nás sprevádzali každým jedným krokom.

Keďže staviame svojpomocne, stavba pohltila všetok náš voľný čas, najmä čas nášho tatinka, ktorý denno-denne, keď nebol v práci, už majstroval na domčeku, či už sám, alebo s niekym z našich blízkych alebo kamarátov, ktorí nám pomáhali a za to, že sa podieľali na tvorbe nášho hniezdočka lásky im patrí obrovské ĎAKUJEME.

Aj práve ľudia okolo nás a šikovné ruky nášho tatinka nás priviedli k cieľu a čochvíľa sa sťahujeme. 90% prác na našom dome prešlo jeho rukami. Na toto obdobie plné nervov. stresov, pluzgierov, ale aj nádherne špinavých rúk našich detí od malty, či lepidla, budeme čoskoro už len spomínať fotografiami a spomienkami. Prechádzame do fázy zariaďovania. A hádajte na čo sa najviac tešíme? Áno, na detské izby našich detí Vivienne (5r.) a Adelky (2r.), ktoré dlhé dva roky s radosťou zdieľali práce na našom domčeku.

Ďakujeme YTONG-u, že nám vytvoril domov!

 

Komentáre